Přejít na obsah

Zdravotní pojišťovna Agel už má 36 000 klientů

zpět
9.10.2008

Zdravotní pojišťovna Agel, která vznikla letos 1. dubna jako regionální zaměstnanecká pojišťovna, už má více než 36 000 pojištěnců. Podle zákona do roka od svého vzniku musí získat 50 000 klientů, aby mohla na trhu působit. MZ v současné době registruje dvě další žádosti o založení zdravotní pojišťovny...

„Našim klientům poskytujeme příspěvek 3000 korun na antikoncepci, ale také příspěvek na autosedačku, bílé plomby u zubaře, ozdravné pobyty, očkování a mnohé další výhody,“ sdělil Právu mluvčí holdingu Agel Tomáš Želazko.

Dodal, že pojišťovna se snaží poskytnout svým klientům co největší komfort, například tím, že jim pomáhá zabezpečit a organizovat zdravotní péči v síti dlouhodobě fungujících špičkových zdravotnických zařízení skupiny Agel.

Klienti mohou využít i služeb call centra, kde jim operátorky pomohou ulehčit hledání specialistů či lékaře, objednají je na vyšetření i drobné zákroky.

Pojišťovna myslí i na prevenci a její pojištěnci například jako první v ČR mají možnost zdarma se zapojit do programu kolonoskopického vyšetření tlustého střeva a konečníku, které je nejlepší prevencí před rakovinou těchto orgánů.

Václav Pergl, Právo


Klíčová slova

K tomuto článku nejsou přiřazena žádná klíčová slova.

Autoři

Právo

Komentovat článek: Zdravotní pojišťovna Agel už má 36 000 klientů

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

3 nejnovější komentáře k článku Zdravotní pojišťovna Agel už má 36 000 klientů

Komentáře

dalších 48 komentářů
Dr.T Re:na okraj opakujících se článků o Agelu - pro s. Pergla a R.Právo  | 13. 10. 2008 12:16

Klid, není to až tak z jejich vůle. Dali před nedávnem na svých stránkách příliš prostoru ne zcela objektivní kritice oponentů Agelu a teď za to tímto způsobem platí.

A.Hladký platba od VZP bez faktur ve výši max. úhrady  | 10. 10. 2008 20:18

Ano, tedy pro AS. Je to pouze možnost, ne povinnost. Nedoporučuji to, protože to dále zvětšuje rozdíl mezi předběžnou úhradou a vyúčtováním a zkresluje hospodářský výsledek ZZ v běžném roce.

Dr. R. Jelínek Re:silvestrovské peníze od VZP  | 10. 10. 2008 19:46

VZP nedávno rozeslala návrhy smluv, dle kterých bude posílat zdravotnickým zařízemím platby automaticky bez návaznosti na vyúčtování. Tedy automaticky do 30 dnů. Je k tomu kalendář plateb. Satčí jim poslat pouze dávku a vlastní vyúčtování se provede až po ploletí. Takže opožděné poslání dávky nepomůže, jediné co funguje je poprosit na pobočce, aby platbu raději opozdili. Já už jedu 5 let v podvojném účetnictví, právě kvůli těm eskapádám 31.12.2008.

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné