Zdravotní pojišťovna Agel už má 36 000 klientů

Titulní obrázek

Zdravotní pojišťovna Agel, která vznikla letos 1. dubna jako regionální zaměstnanecká pojišťovna, už má více než 36 000 pojištěnců. Podle zákona do roka od svého vzniku musí získat 50 000 klientů, aby mohla na trhu působit. MZ v současné době registruje dvě další žádosti o založení zdravotní pojišťovny…

„Našim klientům poskytujeme příspěvek 3000 korun na antikoncepci, ale také příspěvek na autosedačku, bílé plomby u zubaře, ozdravné pobyty, očkování a mnohé další výhody,“ sdělil Právu mluvčí holdingu Agel Tomáš Želazko.

Dodal, že pojišťovna se snaží poskytnout svým klientům co největší komfort, například tím, že jim pomáhá zabezpečit a organizovat zdravotní péči v síti dlouhodobě fungujících špičkových zdravotnických zařízení skupiny Agel.

Klienti mohou využít i služeb call centra, kde jim operátorky pomohou ulehčit hledání specialistů či lékaře, objednají je na vyšetření i drobné zákroky.

Pojišťovna myslí i na prevenci a její pojištěnci například jako první v ČR mají možnost zdarma se zapojit do programu kolonoskopického vyšetření tlustého střeva a konečníku, které je nejlepší prevencí před rakovinou těchto orgánů.

Václav Pergl, Právo

Ohodnoťte tento článek!