Přejít na obsah

Zkušenosti s IZIP - napište nám

zpět
11.2.2011
lékař, počítač, intenet
zvětšitlékař, počítač, intenetZdroj: www.tele-salud.com

lékař, počítač, intenet | Zdroj: www.tele-salud.com

 

Vážení čtenáři, obracíme se na vás s prosbou. Hledáme lékaře a jiné specialisty ve zdravotnictví, kteří aktivně užívají systém IZIP.

Moc by nás zajímaly vaše každodenní praktické zkušenosti s tímto systémem.

Budeme rádi, když nám je stručně napíšete na adresu:Zdraví.Euro.cz@mf.cz nebo přímo jako diskusní příspěvek k naší výzvě.

Děkujeme.

RedakceZdraví.Euro.cz


Komentovat článek: Zkušenosti s IZIP - napište nám

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

3 nejnovější komentáře k článku Zkušenosti s IZIP - napište nám

Komentáře

dalších 46 komentářů
pacientka odpověď- 3 dotazy  | 16. 02. 2011 08:22

dodatek: ...mudrosloví: nedávej vajíčka do jednoho košíčka....zde budou intimní data všech obyvatel v jakémsi mezinárodním megakoši??? Zjevný nesmysl.

pacientka odpověď- 3 dotazy  | 15. 02. 2011 15:11

...pán Bůh nás před mezinárodním úložištěm chran,to by byl výborný cíl pro teroristické akce-genocida jedním zneužitím.Mikročip či fleška se soukromými údaji by možná šla,mohl by to být přívěšek ke klíčům.

MUDr.L.Chloupek,MSc odpověď- 3 dotazy  | 15. 02. 2011 14:57

Vážená pacientko, nejsem si jistý, zda ty dotazy jsou opravdu mířeny na mě ? Přesto se pokusím reagovat. ad 1) jakýkoliv registr může být teoreticky zneužit velmi zkušeným haekerem - na to se optejte v NASA. Mně osobně by nepřekáželo, jestli se někdo dozví, na kterém zubu mám plombu, přesto systému věřím. Větší nebezpečí spatřuji na Facebooku. ad 2) a 3) centrální úložiště dat má svůj smysl - zkuste si zjistit informace před 10,20 a před 30 lety a srovnejte i pouhé statistiky a růst nákladů na léčbu v případech, kdy chybí dostatečná evidence - viz. ÚZIS. Je pak i na libovůli, zda máte informace o zdraví pro lokální potřebu na čipu, FLASHce či papírku v peněžence. Vzpomeňte si na to, až budete mít třeba úraz těsně za hranicemi - zde by byla nejvodnější čipová verze, ideálně v rámci osobního průkazu, s mezinárodním úložištěm dat - bude to realita v ne příliš vzdálené budoucnosti.

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné