Přejít na obsah

Zuzana Kolbasová partnerem v Urbášek & Partners

zpět
2.9.2016
Zuzana Kolbasová
zvětšitZuzana KolbasováZdroj: Urbášek & Partners

Zuzana Kolbasová | Zdroj: Urbášek & Partners

 

Mgr. Zuzana Kolbasová, MBA, se letos stala partnerem Urbášek & Partners.

Po 12 letech ve vrcholovém managementu v mezinárodních společnostech EUROCLINICUM Group a VAMED MEDITERRA Group bude nyní v advokátní kanceláři Urbášek & Partners zodpovědná za obchodní administrativu a lidské zdroje. V právní praxi se zaměří na fúze a akvizice, pracovní právo, medicínské a právo obchodních společností.

Mgr. Kolbasová působila v letech 2005–2010 v EUROCLINICUM Group, kde byla členem představenstva mateřské společnosti a vedla právní agendu včetně nových akvizic, fúzí, pracovního práva, zdravotnického práva, vedení občansko-právních sporů, práva k nemovitostem a práva obchodních smluv a zároveň za kompletní vedení personální a mzdové agendy pro 1100 zaměstnanců holdingu.

Mezi roky 2011 a 2016 působila ve VAMED MEDITERRA Group na pozici Vice-President HR&Law, kde vedla právní agendy včetně akvizic, fúzí, pracovního práva, zdravotního práva, soudní a sporové agendy, nemovitostního práva a práva obchodních společností. Mezi její kompetence patřila i agenda lidských zdrojů a mzdové agendy pro 2200 zaměstnanců skupiny.

„Zuzana Kolbasová je zkušeným, obchodně smýšlejícím profesionálem orientovaným na čísla. Je více byznysmenem, než prostým advokátem a HR odborníkem. Jsou jí vlastní principy finančního řízení i obecného managementu, má hluboké znalosti v oblasti zdravotnictví, jeho financování i v medicínském právu. Má analytický přístup k podnikání, je zkušeným vyjednavačem a silným vůdcem,“ uvedl k jejímu nástupu do funkce Mgr. Vratislav Urbášek.


Komentovat článek: Zuzana Kolbasová partnerem v Urbášek & Partners

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné