Zvolte Sestru mého srdce v 18. ročníku soutěže Sestra roku

Vydavatelství Mladá fronta, divize Medical Services a odborný časopis Zdravotnictví a medicína vyhlásily 18. ročník soutěže Sestra roku. Ze sedmi finalistek soutěže může široká veřejnost vybrat vítězku kategorie Sestra mého srdce. Pro svou oblíbenou sestru je možné hlasovat od 15. ledna do 14. února 2018 na webu SestraRoku.cz. Vyhlášení všech výsledků soutěže Sestra roku se poprvé uskuteční v Divadle Hybernia v Praze, a to 1. března 2018.

Kategorie Sestra mého srdce, pro kterou jako jedinou hlasuje široká veřejnost, je koncipována jako poděkování sestrám a dalším nelékařským zdravotnickým pracovníkům za jejich mimořádnou a zodpovědnou práci.

Sestra roku 2018

Sestra mého srdce Vítěze této kategorie lze vybírat z finalistů všech kategorií, a to prostřednictvím webových stránek https://sestraroku.zdravi.euro.cz/finaliste-2017, které budou pro hlasování spuštěny 15. ledna 2018. Každý hlasující může udělit hlas pouze jedné finalistce. Úplné znění pravidel soutěže je k dispozici na www.sestraroku.cz.

Záštitu nad oceněním převzala i letos Mgr. Dagmar Havlová za Nadaci Dagmar a Václava Havlových VIZE 97. Patronaci již tradičně převzali také zástupci Magistrátu hlavního města Prahy, Ministerstva zdravotnictví ČR a Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Odborným garantem soutěže je Česká asociace sester.

Ocenění Sestra roku je udělováno ve dvou kategoriích:

Sestra v přímé ošetřovatelské péči V této kategorii soutěží sestry vykonávající ošetřovatelskou praxi ve všech typech zdravotnických zařízení nemocniční a ambulantní sféry a ve všech formách domácí a sociální péče.

Sestra v managementu a vzdělávání V této kategorii soutěží sestry, jejichž přínos k rozvoji ošetřovatelské péče v ČR spočívá především v intenzivní vzdělávací, manažerské či vědecko-výzkumné činnosti.

Redakce časopisu Zdravotnictví a medicína uděluje mimořádnou cenu:

Čestné ocenění za celoživotní dílo v ošetřovatelství Držitele této ceny vybírá redakce ze všech došlých přihlášek s cílem vyzdvihnout celoživotní práci nominovaného, jež představuje významný kvalitativní přínos rozvoji oboru ošetřovatelství.

Na Galavečer je možné si zakoupit vstupenky zde: https://sestraroku.zdravi.euro.cz/vstupenky/

Generální partner HARTMANN-RICO a. s.

Záštita Nadace Dagmar a Václava Havlových – VIZE 97 Ministerstvo zdravotnictví České republiky Ministerstvo práce a sociálních věcí Magistrát hlavního města Prahy ČAS Česká asociace sester

Generální mediální partner Medixa.org

Mediální partneři Zdravotnictví a medicína Frekvence 1 ZET

Kontakt Mgr. Pavlína Míčová PR Manager Mladá fronta a. s. Mezi Vodami 1952/9 143 00 Praha 4 tel. +420 225 276 484 e-mail: micova@mf.cz web: www.mf.cz

1)
poznámka
Ohodnoťte tento článek!