Dobijte energii silou z přírody!

Přírodní nootropika

Přírodní nootropika, nazývaná také jako tzv. chytré drogy, využívají osvědčené recepty založené na tradičních bylinkách, ajurvédské a asijské medicíně, stejně jako na nejnovějších vědeckých poznatcích. Pomocí unikátní kombinace léčivých výtažků pokrývá novinka na českém trhu, řada nootropických přípravků české firmy Mentis Lab, nejdůležitější potřeby pro harmonické fungování organismu.

Kapsle Mentis Max jsou tvořeny unikátní kombinací 13 bylinných výtažků a v přírodě se vyskytujících látek. Obsahují například extrakt ze zeleného čaje, vrance pilovitého či rozchodnice růžové. Dále v něm najdete i výtažek z korálovce ježatého, vzácné houby užívané v čínské medicíně. Mentis Max pomáhá zlepšovat aktivitu mozkových buněk, odstraňuje únavu a přispívá ke správnému fungování nervové soustavy.

Pro zlepšení imunity se hodí kapsle Mentis Krill, které obsahují přírodní alternativu rybího oleje – olej krillový. Ten je bohatý na zdraví prospěšné omega-3 mastné kyseliny, jež podporují činnost srdce a mozku. Krill žije v čistých oceánech polárního pásu a živí se výhradně fytoplanktonem, který není nijak ovlivněn nebezpečnými toxiny. Jeho získávání se provádí šetrně ekologickým a trvale udržitelným způsobem.

K překonání únavy ideálně poslouží kapsle Mentis Vital, které podporují nejen správné zažívání, ale pomáhají vylepšovat i funkce mozku. Vitamin B6 snižuje pocity únavy a vyčerpání a podporuje imunitní systém, extrakt ze zeleného čaje zase zlepšuje metabolismus. Efekt přípravku doplňuje extrakt z černého pepře, který v těle startuje procesy efektivního spalování tuků v organismu.

Pro boj s depresí je vhodná vyvážená kombinace skrytá v přípravku Mentis Zen – z ajurvédské medicíny známá vitánie snodárná, která pomáhá zvládat stres, přispívá k duševnímu zdraví a kvalitnímu spánku, bakopa drobnolistá zlepšující paměť, a rozchodnice růžová, jež podporuje psychickou odolnost. Mentis Zen je vlastně takovou meditací pro 21. století, psychickou pohodou koncentrovanou v jedné pilulce.

Přírodním antidepresivem je třezalka tečkovaná, právě tu obsahuje preparát Mentis Up. Přípravek je záchranným lanem v době, kdy se člověk psychicky necítí dobře, ale přesto musí fungovat na 100 %. Mentis Up navrací emoční rovnováhu a pomáhá překonat psychicky náročná období. Efekt třezalky je doplněn extraktem z rostliny nazvané griffonia simplicifolia, jež podporuje normální činnost nervové soustavy a mozkovou aktivitu.

Třezalka je součástí i dalšího zklidňujícího přípravku, kapslí Mentis Chill. Zklidňující účinek se dostavuje do 30 minut po podání a při dlouhodobém užívání dokáže obrnit psychiku a výrazně usnadnit zvládání stresových situací. Tablety navíc dokážou zbystřit smysly a zvýšit soustředěnost. Složení kromě doplňuje i extrakt ze zeleného čaje a vzácné jihoamerické rostliny paulinie nápojné neboli guarany, která je zdrojem přírodního kofeinu.

Ohodnoťte tento článek!