EIT Health Innovation Days 2020 – Studenti mění budoucnost

Zdroj: EIT Health

Cílem letošních online Innovation Days, které se budou konat 30. října, je zlepšit kvalifikaci studentů v oblasti zdravotnictví z České republiky a 21 dalších zemí. Na akci budou vystupovat zkušení mentoři, kterými jsou marketingový génius Pavel Bartoš, šéf implementace a inovace DEX Innovation Centre Michal Štefan a expertka na marketing a komunikaci Agata Mazepusová.

Na Innovation Days budou mít studenti možnost pracovat v multidisciplinárních týmech, které budou řešit reálné výzvy z oblasti digitálního zdraví. Součástí akce budou koučink či trénink v oblasti designového myšlení a prezentačních dovedností. Dále se akce zúčastní řečníci z oboru zdravotnictví a zkušená porota a představitelé start-upů z oblasti zdravotnictví, kteří se podělí o své zkušenosti v oblasti inovací a podnikání.

Nevadí, jestli jste teprve v prváku, nebo se připravujete na státní zkoušky, přihlásit se může každý.

„Tento rok potvrdil, že kombinování různých přístupů je pro vytváření inovací velice efektivní. Dalo by se říct, že i-Days jsou každoročním festivalem inovací v oblasti zdravotnictví, kam jsou pozváni všichni mladí talentovaní lidé, kteří mohou vytvářet zbrusu nová řešení. Velice nás zajímá, co letos studenti vymyslí. Mladí lidé často myslí jinak, a vytvářejí tak brilantní řešení, která mají na trhu potenciál a mohou tak pomoci pacientům po celé Evropě,“ řekl Jan Kubalík, ředitel DEX Innovation Centre.

První tři týmy získají odměny a vítězný tým bude mít možnost zúčastnit se akce EIT Health Innovation Day Winners Event, kde budou moci svůj nápad dále rozvíjet za pomoci expertů z oboru.

Jak se přihlásit

Na akci se můžete přihlásit zde: https://alumni.eithealth.eu/events/40566

Pro více informací navštivte naší webovou stránku: https://eithealth.eu/project/i-days/

Ohodnoťte tento článek!