Přejít na obsah

Inzerce v časopisu Zdravotnictví a medicína

Máte zájem o inzerci i v odborném týdeníku? Prohlédněte si formáty a ceník inzerce časopisu Zdravotnictví a medicína.

Inzerce na zdravi.euro.cz

Webové stránky zajišťují každodenní informační servis v oblasti zdravotnictví a předplatitelům tištěných novin umožňují vstup do archivu článků za posledních osm let.

Ceník online reklamy si stáhněte ZDE

 

Profil Zdravotnictví a medicína

zdravi.euro.cz jsou odborné webové stránky týdeníku Zdravotnictví a medicína. Tento server je určen všem pracovníkům ve zdravotnictví, především lékařům, farmaceutům, manažerům nemocnic, zdravotním sestrám a dalším zástupcům středního zdravotnického personálu. Odborná zaměřenost stránek zdravi.euro.cz je dána především rozsáhlým archivem materiálů z tištěných novin a Lékařských listů. Odborné články jsou určeny pouze pro zdravotnickou veřejnost. (V případě náhodného přístupu pacientů k odborným článkům, nemohou informace v žádném případě nahradit kontakt mezi lékařem a pacientem.)
Server zdravi.euro.cz je nejčtenějším webem pro zdravotníky. Webové stránky zajišťují každodenní informační servis v oblasti zdravotnictví a předplatitelům tištěných novin umožňují vstup do archivu článků za posledních osm let. Server je svým zaměřením internetovým deníkem. Nabízí denní zpravodajství zasílané e-mailem (profesní aktuality, aktuality z domova a ze zahraničí). Čtenáři mají možnost aktivní diskuse k článkům. Server zdravi.euro.cz poskytuje právní poradenství zdarma, a to včetně poradenství v oblasti daní a financí. Čtenáři mají přístup k rozsáhlé databázi právních dotazů. Oproti jiným serverům se stejnou cílovou skupinou nabízí zdravi.euro.cz původní materiály on-line redakce (rozhovory, komentáře a analýzy zdravotníků, on-line chat s politiky, odborné články z oblasti ošetřovatelství, praktické informace o pracovních problémech ve zdravotnictví apod.). zdravi.euro.cz tak nabízí více než zprávy přejímané z agentur nebo pouze články z archivu tištěné verze daného titulu. Díky bohatému a kvalitnímu archivu odborně zaměřených materiálů z Lékařských listů a Postgraduální medicíny vznikla rubrika Oborové speciály. Uživatelé v ní najdou přehledně uspořádané články podle jednotlivých lékařských oborů. Jako jediný server zaměřený na zdravotnickou veřejnost nabízí také e-shop medicínské literatury za nejvýhodnější ceny na internetu. Současná podoba webu zdravi.euro.cz nemá v této formě a v tomto rozsahu žádnou přímou konkurenci. Ostatní zdravotnické servery zaměřené na odbornou veřejnost takto komplexní servis neposkytují.

Server zdravi.euro.cz poskytuje svým čtenářům:

Současná podoba webu zdravi.euro.cz, nemá v této formě a v tomto rozsahu žádnou přímou konkurenci.
Web zdravi.euro.cz je zařazen do crossmediálního a soc. demografického výzkumu NETMONITOR.

Stránky zdravi.euro.cz jsou držitelem prestižního mezinárodního certifikátu HONCode.