Dieta Jenny Craig

Dieta Jenny Craig

Jenny Craig sestavila dietní program, podle nějž byste měli zhubnout rychle a efektivně. Tuto dietu si oblíbila také celá řada celebrit.

Parametry

Vhodná pro: muž / žena

Věková kategorie: 20 až 30 / 30 až 45 / 45 až 65 / 65 a více

Zhubnutí za měsíc: 5 kg

Cvičení k dietě: více než 3x týdně

Princip diety

Jenny Craig sestavila dietní program, díky němuž můžete zhubnout. Tuto dietu si oblíbily nejen celebrity, ale také ostatní lidé, kteří chtějí zhubnout přebytečné kilogramy. Dieta Jenny Craig se řadí mezi zdravé a účinné diety. Její nevýhodou však je, že za ni zaplatíte nemalé částky. Ale na druhou stranu touto cestou zhubnete spoustu kilogramů, aniž by se vám kilogramy vrátily ve formě jo-jo efektu.

Dieta Jenny Craig vám je dodávána v krabičkách, přičemž jídla v krabičkách jsou sestavována přímo na míru. Denní příjem by se měl pohybovat kolem 5 000 kJ.

Jídelníček této diety má určitý poměr, a to 60 % sacharidů, 20 % bílkovin a 20 % tuků. Navíc je potřeba k jídlu doplňovat dostatek ovoce, zeleniny a nízkotučných mléčných výrobků. Jídla v krabičkách jsou předem připravována a bývají často zamražená. V České republice však program Jenny Craig ještě není dostupný.

Dieta Jenny Craig se skládá ze tří fází. V první fázi se naučíte zmenšit porce jídla, během druhé fáze zařadíte do svého programu pravidelný sport a ve třetí fázi se naučíte, jak v programu pokračovat. Důležité je, abyste se naučili správně vařit, nakupovat a hlavně se musíte naučit, jak nepřibrat.

Tato dieta patří mezi oblíbené a úspěšné diety, ale nejedná se o levnou záležitost. Celá řada lidí touto cestou zhubla poměrně dost kilogramů a díky třetí fázi si váhu udržela.

Co jíst při dietě?

Jídelníček diety povoluje pouze potraviny, které vám jsou dodávány v krabičkách. Navíc budete ještě kupovat ovoce, zeleninu a nízkotučné mléčné produkty.

Co nejíst?

Neměli byste během dodržování diety Jenny Craig jíst nic jiného. Vyvarujte se také alkoholu.

Výhody a nevýhody

Pozitivní stránkou je, že jídelníček je sestaven na míru. Vaše tělo dostane vyváženou stravu. Nevýhodou však je, že tento program je finančně náročný.

Praktický tip

S dietou Jenny Craig zhubnete nejen díky upravenému jídelníčku, ale musíte do svého každodenního programu zařadit také pohybovou aktivitu. Stravu si rozdělte rovnoměrně do celého dne, přičemž byste měli jíst až 6x denně. Nezapomínejte na správný pitný režim.

Dieta Jenny Craig
3 (60%) 2 hlasování

Napsat komentář

Your email address will not be published.

top