Dieta s javorovým sirupem

Dieta s javorovým sirupem

Dieta s javorovým sirupem není dieta jako taková. Jedná se spíše o očistnou kúru, která nastartuje váš organismus na správné hubnutí.

Parametry

Vhodná pro: muž / žena

Věková kategorie: 20 až 30 / 30 až 45 / 45 až 65 / 65 a více

Zhubnutí za měsíc: 3 kg

Cvičení k dietě: nikdy

Princip diety

Hlavním cílem diety s javorovým sirupem je očistit organismus a zbavit ho toxinů a dalších usazenin v těle. Tato očistná kúra pročistí ledviny, trávicí trakt a dokonce má pozitivní dopad na klouby a svaly. S dietou s javorovým sirupem docílíte lepí funkce nervů a celkově dojde k omlazení organismu. Zlepšíte i kvalitu krve. Spousta lidí se ptá, zda dieta s javorovým sirupem spadá mezi redukční diety. Částečně ano. Úbytek tukové tkáně je pouze doprovodný efekt. Navíc se zbavíte zadržované vody v těle, a tak snížíte svou tělesnou hmotnost.

Jakmile se ale vrátíte ke klasickému stravování, musíte počítat s tím, že ztracenou váhu opět naberete, a to minimálně její polovinu. Vše je však závislé na tom, jak začnete po skončení očistné kúry jíst. Pokud budete preferovat zdravé stravování a vymezíte z jídelníčku tučné, sladké a těžké pokrmy, váha se vám vrátí pouze v minimálním množství.

Dieta s javorovým sirupem trvá deset dní, během nichž se konzumuje pouze limonáda vyrobená právě z javorového sirupu.

Co jíst při dietě?

Dieta s javorovým sirupem povoluje pouze limonádu vyrobenou z javorového sirupu. Tuto limonádu připravíte tak, že smícháte 2 polévkové lžíce citronové (limetkové) šťávy, 2 polévkové lžíce pravého javorového sirupu a 1/10 lžičky kajeneckého pepře. Tuto směs pak zalijete teplou či studenou vodou. Denně vypijete 6 až 12 sklenic této limonády.

Během diety máte povolenou nejen výše popsanou limonádu, ale také čistou vodu a mátový čaj.

Co nejíst?

Dieta s javorovým sirupem nepovoluje kávu, čaj, ani alkohol. Během diety máte zakázáno konzumovat jakékoliv jídlo.

Výhody a nevýhody

Hlavní výhodou diety s javorovým sirupem je rychlý a vysoký úbytek tělesné hmotnosti. Mezi pozitiva patří i očista organismu. Jako nevýhodu musíme zmínit, že při návratu k běžnému stravování opět shozené kilogramy naberete.

Napsat komentář

Vaše emeilová adresa nebude zveřejněna

top