HCG dieta

HCG dieta

Snem každé ženy je mít postavu jako modelka. A nyní máte šanci. Přebytečných tuků se můžete zbavit HCG dietou, která se z Hollywoodu šíří rychlostí světla.

Parametry

Vhodná pro: muž / žena

Věková kategorie: 20 až 30 / 30 až 45 / 45 až 65 / 65 a více

Zhubnutí za měsíc: 15 – 18 kg

Cvičení k dietě: občas

Princip diety

Své kořeny má HCG dieta v Hollywoodu a často bývá tento druh diety nazýván i jako dieta modelek. HCG dieta je oblíbená díky rychlému úbytku tělesné hmotnosti a často trvalým účinkem. HCG dieta má však nejen celou řadu výhod, ale také nevýhod, které však spousta lidí zastiňuje za snem krásných křivek.

HCG dieta je radikální hormonová forma hubnutí a její název je odvozen od názvu lidského hormonu hCG. Spousta žen tento hormon zná, protože je produkován v raném stádiu těhotenství, na jehož přítomnost v krvi a moči reagují těhotenské testy. Těhotné ženy mají v raném těhotenství sníženou chuť k jídlu, která je způsobena právě tímto hormonem. A právě této skutečnosti se využívá u HCG diety.

Uměle vytvořený hormon hCG je vpichován injekční stříkačkou několikrát denně do těla člověka. Druhou možností je aplikace hormonu pod jazyk prostřednictvím několika kapek, opět se kapky aplikují několikrát denně. Dieta je vhodná nejen pro ženy, ale také pro muže. Současně je vaší povinností snížit energetický příjem, a to na hranici 500 – 800 kalorií denně, což je pro tělo velmi nebezpečné.

HCG dieta se dodržuje minimálně 26 dní, ale tento cyklus je možné prodloužit až na 43 dní, pokud pacient nezhubne 15 – 18 kilogramů. Do těla se může hormon aplikovat pouze 40 dní, protože potom by docházelo k vytváření protilátek.

Co jíst při dietě?

Nejsou přesně stanovené potraviny, které můžete či nemůžete konzumovat. Důležité je, abyste nepřekročili hranici stanoveného denního příjmu kalorií.

Výhody a nevýhody

HCG dieta se může pyšnit několika výhodami, v jejichž kontrastu však stojí i nevýhody. Mezi přednosti diety patří skutečnost, že denně zhubnete až 0,5 kilogramu. Je redukován tuk zejména v problémových partiích. A budete-li po skončení diety dodržovat určitá pravidla, můžete si dosaženou váhu bez problémů udržet.

Ale naproti výhodám stojí i nevýhody. HCG dieta patří mezi nebezpečné diety, protože je velmi radikálně omezen denní příjem energie. Kvůli přítomnosti hCG hormonu se mohou objevit u člověka také příznaky podobné těhotenství (nevolnost, otoky, zadržování vody).

Ukázkový jídelníček

  1. den
  • Snídaně: nízkotučný jogurt, neslazený čaj či kafé
  • Oběd: zeleninový vývar, neperlivá voda
  • Večeře: ovoce (jablko)
  1. den
  • Snídaně: krajíc celozrnného chleba, nízkotučný sýr, neslazený čaj či kafé
  • Oběd: kuřecí prsa se zeleninou, neperlivá voda
  • Večeře: ovoce (hruška)

Praktický tip

Chcete-li držet HCG dietu, poraďte se nejprve s odborníkem, který vás bude mít pod dohledem. Musíte počítat také s tím, že za HCG dietu zaplatíte několik tisíc korun (záleží na konkrétním výrobci).

HCG dieta
3.1 (61.67%) 12 hlasování

One comment

  • Já mám dobré zkušenosti s Prodietix dietou, nikdy bych nesáhla po ničem, což může být nebezpečné jako např. toto co tu píšete v článku .. nechápu lidi. Zhubla jsem v průměru 7kg za měsíc, dohromady 22 kg za tři měsíce. Hlavně všechno zdravě, nic extrémní, tedy dá se to vše i bez extrémů.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

top