OMG dieta

OMG dieta

Cvičení nalačno a tři jídla denně – tak by se dala jednoduše charakterizovat OMG dieta. Autorem revoluční diety je Venice A Fulton, který slibuje redukci váhy během šesti týdnů.

Parametry

Vhodná pro: žena

Věková kategorie: 20 až 30 / 30 až 45 / 45 až 65 / 65 a více

Zhubnutí za měsíc: 5 – 10 kg

Cvičení k dietě: více než 3x týdně

Princip diety

OMG dieta je revoluční dieta, která zažívá velký boom zejména v Americe. Jejím autorem je Venice A Fulton, který ve své knize popisuje, jak zhubnout co nejvíce kilogramů tuku během šesti týdnů. Stačí vám s OMG dietou pouze šest týdnů, abyste snížili svou tělesnou hmotnost a zároveň změnili svou postavu. Musíte mít pevnou vůli a dodržovat určitá pravidla, která jsou odlišná od těch běžně zažitých pravidel.

Venice A Fulton je sportovní specialista, který své služby poskytuje již více než deset let celebritám, jimž pomáhá udržet štíhlou linii. Při své práci využívá znalosti z oblasti výživy, genetiky, fyziky, biochemie a také psychologie. Během šesti týdnů můžete s tímto specialistou zhubnout spoustu kilogramů tuků a zmírnit také celulitidu. Spousta žen, která dodržuje tuto dietu, zaznamenala zlepšení stavu vlasů, kůže a nehtů.

OMG dieta povoluje jídlo pouze třikrát denně, přičemž snídaně by se měla podívat až po desáté hodině, nikoliv dříve. Ráno si dejte studenou sprchu, která má také pozitivní účinky na celulitidu. Studená sprcha vás nastartuje do nového dne. Po koupeli si uvařte neslazenou kávu. Do svého programu zařaďte také cvičení, ale pozor, podle Venice A Fultona byste měli cvičit ve správný čas, aby bylo cvičení účinné.

V jídelníčku by měly převažovat proteiny, díky čemuž budete hubnout kilogramy tuku, nikoliv vody a svalů.

Co jíst při dietě?

Během OMG diety můžete jíst proteinové potraviny, které dodají vašemu tělu energii. Díky bílkovinné stravě budete spalovat tuk, nikoliv svalovou hmotu. Jídelníček by měl obsahovat také spoustu zeleniny.

Co nejíst?

V jídelníčku by se rozhodně neměly objevovat ovocné džusy, ovoce, drinky, chipsy, sladkosti a další nesmysly.

Výhody a nevýhody

OMG dieta má jak své výhody, tak i nevýhody. Výhodou je, že zhubnete poměrně rychle. Ale na druhou stranu, vrátíte-li se k původním stravovacím návykům, můžete ztracené kilogramy nabrat zpátky. OMG dieta povoluje jídlo pouze třikrát denně, a proto se může zpomalit váš metabolismus. A spousta odborníků odsuzuje posunutou snídani až na desátou hodinu, protože podle odborníků je nezdravé nesnídat. Člověk by se měl najíst do půl hodiny po probuzení.

OMG dieta
2 (40%) 1 hlasování

Napsat komentář

Your email address will not be published.

top