APO-Cetirizin 10mg tbl.20

APO-Cetirizin 10mg tbl.20

75 

Do obchodu

Katalogové číslo: drmax-50065914 Kategorie: ,

Popis

APO-Cetirizin 10mg tbl.20
Byla vám stránka užitečná? Přidejte hodnocení!

APO-CETIRIZIN 10 MG užívá k léčbě alergie. Přípravek APO-CETIRIZIN 10 mg zmírňuje nosní a oční příznaky sezónní a celoroční alergické rýmy. Dále se užívá k léčbě příznaků chronické kopřivky nejasného původu.Potahované tablety APO-CETIRIZIN 10 mg jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. Jak se přípravek APO-CETIRIZIN 10 MG užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1x denně 1 tabletu. Děti ve věku 6-12 let užívají 2x denně ½ tablety. Složení: Léčivou látkou je cetirizini dihydrochloridum 10 mg v jedné potahované tabletě. Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulóza, monohydrát laktózy, krospovidon, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, hypromelóza, makrogol-stearát, propylenglykol, oxid titaničitý (E171).  Upozornění:  Přípra Více informací.

Brand

top