APO-Ibuprofen 400 mg 100 tablet

APO-Ibuprofen 400 mg 100 tablet

109 

Katalogové číslo: drmax-50049716

Popis

Užívá se při bolesti a zánětu. Ulevuje při bolestech hlavy, zubů, zad, bolestivé menstruaci, pohmoždění a podvrtnutí či akutní migréně. Snižuje zvýšenou teplotu a mírní bolest svalů a kloubů spojenou s běžným nachlazením. Je určen pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností nad 40 kg. Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let užívají obvykle 3x denně 1 potahovanou tabletu nebo jednorázově 1 tabletu podle potřeby, v časovém odstupu nejméně 4 hodin, nejvýše 3 potahované tablety denně. Složení: Léčivou látkou je ibuprofen 400 mg v jedné potahované tabletě. Pomocnými látkami jsou mikrokryslatická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hyprolosa, makrogol 8000, oxid titaničitý (E 171), hlinitý lak oranžové žluti (E110). Upozornění: Přípravek ovlivňuje účinnost mnoha léků (například na tlak, na srážení krve), proto se poraďte s lékařem nebo lékárníkem o vhodnosti užívání tohoto přípravku vzhledem k Vaší současné léčbě. LÉČIVÝ … Více informací.

Brand

Ibuprofen

top