APO-Ibuprofen 400mg 100 tablet

APO-Ibuprofen 400mg 100 tablet

129 

Do obchodu

Katalogové číslo: drmax-50049716 Kategorie:

Popis

APO-Ibuprofen se užívá při bolestech hlavy, zubů, zad, bolestivé menstruaci, bolestech svalů a kloubů provázejících chřipku a nachlazení, při pohmoždění a podvrtnutí. Tablety APO-Ibuprofen 400 mg se dále užívají při chřipkových onemocněních ke snížení zvýšené tělesné teploty a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. Přípravek APO-Ibuprofen 400 mg je určen pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek APO-Ibuprofen 400 MG užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají obvykle 3x denně 1 potahovanou tabletu nebo jednorázově 1 tabletu podle potřeby, v časovém odstupu nejméně 4 hodin, nejvýše 3 potahované tablety denně. Složení: Léčivou látkou je ibuprofen 400 mg v jedné potahované tabletě. Pomocnými látkami jsou mikrokryslatická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hyprolosa, makrogol 8000, oxid Více informací.

APO-Ibuprofen 400mg 100 tablet

Brand

Ibuprofen

top