Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg

APO-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg

99 

Do obchodu

Katalogové číslo: drmax-50066721 Kategorie:

Popis

APO-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg
Byla vám stránka užitečná? Přidejte hodnocení!

APO-Ibuprofen Rapid 400mg se užívá k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, akutní migréna, bolesti svalů a bolesti při menstruaci. Dále se podává ke snížení zvýšené teploty a léčbě bolesti spojené s běžným nachlazením. Měkké tobolky APO-Ibuprofen Rapid 400mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností nad 40 kg. Jak se přípravek APO-Ibuprofen Rapid 400mg užívá: Dospělí a dospívající od 12 let s hmotností nad 40 kg užívají 1 tobolku až 3x denně podle potřeby v odstupu nejméně 6 hodin mezi jednotlivými dávkami. Složení: Léčivou látkou je ibuprofenum 400 mg v jedné tobolce. Pomocnými látkami jsou makrogol 600, hydroxid draselný, čištěná voda, želatina, tekutý částečně dehydratovaný sorbitol (420), černý oxid železitý, hypromelosa 2910/6 Více informací.

Brand

Ibuprofen

top