Aspirin 500mg 20 obalených tablet

Aspirin 500mg 20 obalených tablet

89 

Do obchodu

Katalogové číslo: drmax-50095328 Kategorie: ,

Popis

ASPIRIN 500 MG působí proti bolesti a snižuje zvýšenou teplotu. Přípravek ASPIRIN 500 MG obalené tablety se užívá k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, zubů nebo svalů a při chřipce a nachlazení. Dále se přípravek ASPIRIN 500 MG užívá k léčbě horečky. Obalené tablety ASPIRIN 500 MG jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností větší než 40 kg. Jak se přípravek ASPIRIN 500 MG obalené tablety užívá: Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 tablety dle potřeby opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 6 tablet. Starší pacienti od 65 let užívají 1 tabletu dle potřeby opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 4 tablety. Dospívající ve věku 12-15 let (vážící 40-50 kg) užívají 1 tabletu dle potřeby opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 6 tablet. Složení: < Více informací.

Aspirin 500mg 20 obalených tablet

Brand

Aspirin

top