ASPIRIN C FORTE šumivé tablety tbl.10

ASPIRIN C FORTE šumivé tablety tbl.10

179 

Do obchodu

Katalogové číslo: drmax-50095327 Kategorie:

Popis

ASPIRIN C FORTE šumivé tablety působí proti bolesti a snižují horečku. Dále přípravek obsahuje kyselinu askorbovou (vitamin C), která podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení. Přípravek ASPIRIN C FORTE šumivé tablety se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy, zubů a menstruační bolest. Dále pak při nachlazení a chřipce k úlevě od příznaků bolesti a horečky. Šumivé tablety ASPIRIN C FORTE jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek ASPIRIN C FORTE šumivé tablety užívají: Dospělí a dospívající od 12 let s hmotností vyšší než 53 kg užívají 1 šumivou tabletu dle potřeby v časovém odstupu 4-8 hodin. Maximální denní dávka je 3 šumivé tablety. Složení: Léčivými látkami jsou acidum acetylsalicylicum 800 mg a acidum ascorbicum 480 mg v jedné šumivé tabletě. Pomocnými látkami jsou modifikovaný hydrogenuhličitan sodný, Více informací.

ASPIRIN C FORTE šumivé tablety tbl.10

Brand

Aspirin

top