Dr.Max ACETYLCYSTEIN 600mg tbl.eff.10

Dr.Max ACETYLCYSTEIN 600mg tbl.eff.10

119 

Do obchodu

Katalogové číslo: drmax-50098508 Kategorie: ,

Popis

Acetylcystein Dr.Max 600 mg obsahuje acetylcystein, který rozpouští vazký hlen v dýchacích cestách. Přípravek Acetylcystein Dr.Max 600 mg se užívá k léčbě akutních onemocnění dýchacích cest během běžného nachlazení, spojených s obtížným vykašláváním a tvorbou viskózního hlenu. Užívá se na vlhký kašel. Šumivé tablety Acetylcystein Dr.Max 600 mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 14 let. Jak se přípravek Acetylcystein Dr.Max 600 mg užívá: Dospělí užívají 1x denně 1 šumivou tabletu. Dospívající od 14 let užívají 2x denně ½ šumivé tablety. Acetylcystein Dr.Max 600 mg nemá být užíván déle než 4-5 dnů bez porady s lékařem. Pro vysoký obsah léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající mladší než 14 let. Složení: Léčivou látkou je acetylcystein acetylcysteinum 600 mg v jedné šumivé tabletě. Pomocnými látkami jsou Více informací.

Dr.Max ACETYLCYSTEIN 600mg tbl.eff.10

Brand

top