GS Extra Strong Multivitamin tbl.30+10 2017 Doprava zdarma na všechny produkty GS. Akce platí pouze od 9. 10. - do 16. 10. 2017.

GS Extra Strong Multivitamin tbl.30+10 2017 Doprava zdarma na všechny produkty GS. Akce platí pouze od 9. 10. – do 16. 10. 2017.

149 

Katalogové číslo: benu-158904 Kategorie: ,

Popis

GS Extra Strong Multivitamín je doplněk stravy s komplexním a vyváženým složením vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek.Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu zraku.Vitamín B12 přispívá k normální činnosti imunitního systému.Vitamín B1 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Vitamín B6 přispívá k normální činnosti imunitního systému.Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.Vitamín K přispívá k udržení normálního stavu kostí.Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Vitamín D3 přispívá k udržení normálního stavu kostí.Zinek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.Vitamín B2 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Mangan přispívá k normálnímu stavu kostí.Měď přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a nervové soustavy.Jód přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.Selen přispívá k normální funkci imunitního systému.Molybden přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin.Chróm přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.Fosfor přispívá k udržení normálního stavu kostí.Vápník přispívá k udržení normálního stavu kostí.Niacin přispívá k udržení normálního stavu pokožky.Biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky.Balení obsahuje 40 tablet. Více informací.

top