Ibuprofen Dr.Max 400 mg potahované tablety 36 tablet

Ibuprofen Dr.Max 400 mg potahované tablety 36 tablet

39 

Do obchodu

Katalogové číslo: drmax-50071286

Popis

Ibuprofen Dr.Max 400 mg tlumí bolest, zánět a snižuje horečku. Přípravek Ibuprofen Dr.Max 400 mg je vhodný k léčbě bolesti hlavy, včetně migrény, bolesti zubů, bolesti při menstruaci a ke snížení horečky. Ibuprofen Dr.Max 400 mg je určen pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek Ibuprofen Dr.Max 400 mg užívá: Dospělí a dospívající od 12 let s hmotností od 40 kg užívají ½-1 tabletu jednorázově nebo 3-4x denně v intervalu 4-6 hodin, maximálně 3 tablety denně. Přípravek nesmí být podáván dětem mladším 12 let. Pokud se příznaky nezlepší do 7 dnů u dospělých a do 3 dnů u dospívajících, poraďte se s lékařem. Složení: Léčivou látkou je ibuprofen (ibuprofenum) 400 mg v jedné potahované tabletě. Dalšími složkami jsou mikrokrystalická celulosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hyprolosa, natrium-lauryl-sulfát, sodná sůl kroskarmelosy, mastek,hypromelosa 2910/5, makrogol 400, oxid titaničitý (E171), hypromelosa 2910/15, hypromelosa 2910/50. Více informací.

Ibuprofen Dr.Max 400 mg potahované tablety 36 tablet

Brand

top