Naproxen Apotex 220 mg 20 měkkých tobolek

Naproxen Apotex 220 mg 20 měkkých tobolek

99 

Do obchodu

Katalogové číslo: drmax-50106948

Popis

Naproxen Apotex 220mg ulevuje od bolesti, horečky a má protizánětlivé účinky. Přípravek je určený ke krátkodobé léčbě dospělých a dětí od 12 let Při jakých obtížích Naproxen Apotex pomáhá? bolest zad bolest zubů bolest svalů bolest hlavy horečka při chřipce a nachlazení menstruační bolest bolest a horečka po očkování Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let: Doporučené dávkování je 1 tobolka 2-3x denně nejlépe ihned po jídle. Počáteční dávka může být 2 tobolky a další až po 12 hodinách. Neužívejte více než 3 tobolky denně. Pokud léčba horečky nezabrala do 3 dnů a léčba bolesti do 5 dnů, poraďte se se svým lékařem. Neužívejte déle než 10 dní. Složení: Léčivou látkou je naproxenum natricum. Jedna tobolka obsahuje naproxenum natricum 220 mg. Pomocnými látkami jsou: makrogol, kyselina mléčná, propylenglykol, povidon K30, želatina, sorbitol, glycerol, čištěná voda, patentní modř V (E131), střední nasycené triacylglyceroly, isopropylalkohol, lecithin Více informací.

Naproxen Apotex 220 mg 20 měkkých tobolek

Brand

top