Panadol Baby 10 čípků

Panadol Baby 10 čípků

45 

Do obchodu

Katalogové číslo: drmax-50097502 Kategorie:

Popis

Panadol Baby čípky obsahují 125 mg paracetamolu a jsou určeny pro děti od 9 kg. Jejich použití se doporučuje v případech, kdy dítě nechce nebo nemůže přijímat lék ústy nebo když dítě zvrací. Jednotlivé čípky jsou baleny v plastových stripech, ze kterých je lze snadno vyjmout.   Příbalová informace “VP” Informace pro použití, čtěte pozorně!   PANADOL BABY ČÍPKY (Paracetamolum) Čípky   Držitel rozhodnutí o registraci: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare, GlaxoSmithKline Export Ltd., TW8 9GS, Velká Británie Výrobce: Farmaclair, 440 avenue du Général de Gaulle, Hérouville-Saint-Clair, Francie   Složení: Paracetamolum 125 mg v jednom čípku Pomocné látk Více informací.

Panadol Baby 10 čípků

Brand

Panadol extra, novum, baby čípky pro děti

Panadol je lék tlumící bolest a horečku. Panadol obsahuje paracetamol,nedráždí žaludek, nevyvolává krvácení. Dále čtěte: Panadol Extra, Panadol BabyPanadol v těhotenstvíPanadol příbalový leták
top