Panadol Junior 10 čípků

Panadol Junior 10 čípků

65 

Do obchodu

Katalogové číslo: drmax-50097449 Kategorie:

Popis

Panadol Junior čípky obsahují 250 mg paracetamolu a jsou určeny pro děti od 15 kg. Jejich použití se doporučuje v případech, kdy dítě nechce nebo nemůže přijímat lék ústy nebo když dítě zvrací. Jednotlivé čípky jsou baleny v plastových stripech, ze kterých je lze snadno vyjmout.   Příbalová informace “VP” Informace pro použití, čtěte pozorně! PANADOL JUNIOR ČÍPKY (Paracetamolum) Čípky Držitel rozhodnutí o registraci: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare, GlaxoSmithKline Export Ltd., Brentford, TW8 9GS, Velká Británie Výrobce: Farmaclair, 440 avenue du Générale de Gaulle, Hérouville-Saint Clair, Francie Složení: Paracetamolum 250 mg v jednom čípku Pomo Více informací.

Panadol Junior 10 čípků

Brand

Panadol extra, novum, baby čípky pro děti

Panadol je lék tlumící bolest a horečku. Panadol obsahuje paracetamol,nedráždí žaludek, nevyvolává krvácení. Dále čtěte: Panadol Extra, Panadol BabyPanadol v těhotenstvíPanadol příbalový leták
top