Paracetamol Apotex 500 mg 20 tobolek

Paracetamol Apotex 500 mg 20 tobolek

89 

Do obchodu

Katalogové číslo: drmax-50104495 Kategorie:

Popis

Paracetamol Apotex 500 mg tlumí bolest a snižuje horečku. Přípravek Paracetamol Apotex 500 mg je určen k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, bolest v krku, bolest svalů a bolest při menstruaci. Tlumí také bolesti a horečku provázející chřipku a nachlazení a horečku a bolest po očkování. Měkké tobolky Paracetamol Apotex 500 mg mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 9 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let (s tělesnou hmotností vyšší než 55 kg) užívají 1-2 tobolky v jedné dávce, maximálně 6 tobolek během 24 hodin. Dospívající od 12 do 15 let (40-55 kg) užívají 1 tobolku 4-6x denně. Děti od 9 do 12 let (30-40 kg) užívají 1 tobolku 3-4x denně. Minimální interval mezi jednotlivými dávkami jsou 4 hodiny. Pokud se potíže nezlepší do 3 dnů u teploty a 5 dnů u bolesti, poraďte se s lékařem o další léčbě. Složení: Více informací.

Paracetamol Apotex 500 mg 20 tobolek

Brand

Paracetamol

top