Paralen Grip Horký nápoj citron 12 sáčků

Paralen Grip Horký nápoj citron 12 sáčků

169 

Katalogové číslo: drmax-50064453

Popis

PARALEN Grip Horký Nápoj obsahuje dvě účinné látky – paracetamol a fenylefrin-hydrochlorid.

Paracetamol se používá k odstranění příznaků chřipky a nachlazení (včetně horečky), bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů.

Fenylefrin uvolňuje ucpané dýchací cesty a napomáhá předcházet zánětům vedlejších nosních dutin.

TIP

Na českém trhu jsou k dispozici Paraleny Grip Horké nápoje i v dalších příchutích: třešeňpomeranč a zázvor, echinacea a šípky. Obsahují však různá množství paracetamolu (650mg a 500mg).

Pokud nemáte ucpaný nos ani zánět vedlejších nosních dutin, doporučuje se používat přípravky obsahující pouze paracetamol (např. Paracetamol Dr.Max 30x500mg, Paralen 24x500mg, Panadol Novum 24x500mg apod.)

 Více informací.

top