PARALEN HORKÝ NÁPOJ BEZ CUKRU 500MG perorální PLV SOL SCC 12

PARALEN HORKÝ NÁPOJ BEZ CUKRU 500MG perorální PLV SOL SCC 12

99 

Katalogové číslo: benu-185827

Popis

Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg je určen ke snížení horečky při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních. PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg je také vhodný při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení a bolesti zad. Tento přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 12 let věku. Balení obsahuje 12 sáčků. Více informací.

Brand

Paralen

Paralen obsahuje léčivo Paracetamol, které pomáhá proti bolestem a zvýšené tělesné teplotě. Dále čtěte: Paralen v těhotenství, Dávkování, Paralen pro děti, Paralen příbalový leták.
top