Vicks SymptoMed Complete citrón 10 sáčků

Vicks SymptoMed Complete citrón 10 sáčků

169 

Katalogové číslo: drmax-50066661 Kategorie:

Popis

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Vicks SymptoMed Complete citrón Paracetamolum 500 mg, guaifenesinum 200 mg, phenylephrini hydrochloridum10 mg. Prášek pro přípravu perorálního roztoku. Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Vicks musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. – Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. – Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. – Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. – Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této př Více informací.

top