Popcornová dieta

Popcornová dieta

Už jste slyšeli někdy o popcornové dietě? Zapomeňte na přísné diety a hladovění. Shazování kilogramů může být i zábava.

Parametry

Vhodná pro: muž / žena

Věková kategorie: 20 až 30 / 30 až 45

Zhubnutí za měsíc: 4 kg

Cvičení k dietě: 2x až 3x týdně

Princip diety

Popcornová dieta je možnost, jak shodit přebytečné kilogramy rychle a efektivně. A co víc? Ještě si na popcornu pochutnáte. Tato potravina je jedna z mála potravin, která se dá připravit na mnoho způsobů. Možná vám přijde, že dieta a popcorn k sobě rozhodně nepatří. Názory jsou různé. Ale američtí dietologové tvrdí, že právě popcorn mezi dietní stravu patří. Záleží pouze na vás, jak si popcorn upravíte a připravíte ke konzumaci.

Popcorn je charakteristický vysokým obsahem bílkovin, železa, fosforu a vlákniny. Jedná se o speciální druh kukuřice, který obsahuje více než 18 % vlákniny. A toto číslo je opravdu ideální. Dále vás potěší obsah fenolové kyseliny, díky níž je možné popcorn srovnat s řadou ovoce a zeleniny. Popcornová dieta vás bude prostě bavit.

Popcorn je potravina, která spadá mezi potraviny určené k redukci hmotnosti. Je možné ji upravit na různé způsoby – varianta sladká, slaná, se sýrem, s ovocem, s bylinkami, s masem a další. Fantazii se meze nekladou. S popcornovou dietou snížíte svou hmotnost. Nabízí se vám buď třídenní detoxikační kúra, nebo měsíční popcornová dieta, kdy během dne nahradíte až tři jídla popcornem.

Pokud preferujete pouze třídenní detoxikační dietu, budete každý den jíst solený popcorn, meloun a hroznové víno. Denně vypijete ještě tři litry tekutin (čisté neperlivé vody). Tímto způsobem zbavíte tělo toxických látek a připravíte ho na správné fungování.

Ukázkový jídelníček

Snídaně: sladký popkorn, kiwi

Svačina: hrozny

Oběd: kuřecí maso s popcornem a sýrem

Svačina: oříšky

Večeře: slaný popcorn s okurkou

Výhody a nevýhody

Popcornová dieta je oblíbená díky tomu, že během ní netrpíte hlady, je velmi chutná a bohatá na vlákninu. Ale má i své nevýhody. Popcorn se vám může během krátké doby znechutit a ne každý si na této potravině pochutná.

Napsat komentář

Vaše emeilová adresa nebude zveřejněna

top