Pozvání na Euro TV Roundtable věnující se tématu: Zdravotní péče po pandemii – už nic nebude jako dříve

Přijměte pozvání do středeční diskuze na Euro TV Roundtable, která se bude zabývat tématem zdravotní péče po pandemii.

 

Epidemie koronaviru je novou celospolečenskou zkušeností, která se promítne do všech oblastí života. Jistě zasáhne i do systému zdravotní péče, která v současnosti prochází velkou zatěžkávací zkouškou.

O tom, co se ve zdravotnictví změní, až současná situace odezní, budou debatovat šéf Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra České republiky David Kostka, ředitel Všeobecné fakultní nemocnice v Praze David Feltl, prezidentka České asociace sester Martina Šochmanová a odborník na zdravotnické právo Petr Šustek. Diskuzí vás bude provázet Pavel Hroboň z Advance Healtcare Management.

Všichni diskutující mají svůj úhel pohledu, ale cíl sledují stejný: zajistit kvalitní zdravotní péči, ze které mohou těžit nejen pacienti, ale také poskytovatelé a zdravotníci, na jejichž práci celý systém stojí.  A všichni zúčastnění potřebují stabilitu. Podaří se ji zajistit i po pandemii, kdy už nic nebude jako dřív?

V rámci naší diskuze na Euro TV Roundtable probereme, jaké změny v organizaci zdravotní péče přinese pandemie covid-19 a společně s odborníky vyhodnotíme, co se v této krizové situaci osvědčilo a čemu bychom se naopak měli do budoucna vyhnout.

Také se budeme zajímat o to, jak se do budoucna dívají velké fakultní nemocnice, jejichž personál má v těchto dnech opravdu napilno. Mimo ně se ale zaměříme rovněž na zdravotní pojišťovny, respektive na jejich roli v rámci českého zdravotnictví.

A nakonec, nikoliv však v poslední řadě se budeme věnovat těm, jimž za zvládnutí současné pandemie v Česku vděčíme ze všech nejvíce, tedy samotným zdravotníkům. Co všechno pro tyto klíčové aktéry našeho zdravotního systému můžeme udělat?

Diskuzi bude možné zhlédnout živě prostřednictvím YouTube, její začátek je naplánován na středu 8. dubna v 15 hodin.

Ohodnoťte tento článek!