Týdeník Euro spouští online konferenci Financování zdravotnictví

– Vydavatelství Mladá fronta a ekonomický týdeník Euro spouští druhou online konferenci s živým přenosem. Nový cyklus konferencí s názvem Jak znovu roztočit kola ekonomiky pokračuje tématem Financování zdravotnictví.

Online konference Financování zdravotnictví se uskuteční 21. května, od 13:00 do 15:00 h. Živý přenos konference bude vysílán na webu Euro.cz, na sociálních sítích Euro.cz, na speciální micrositě www.kola-ekonomiky.cz a na kanále Youtube.com. Diskuse bude také ke zhlédnutí na webu Mediaguru.cz, mediálního partnera konference.

V diskusi vystoupí Helena Rögnerová, náměstkyně ministra zdravotnictví pro ekonomiku a zdravotní pojištění, Jan Kvaček, ředitel nemocnice Na Bulovce, člen platformy KoroNERV-20, Miloslav Ludvík, ředitel Fakultní nemocnice v Motole, Václav Vachta, generální ředitel zdravotnické skupiny EUC.

Moderuje Michala Hergetová. Partnerem speciálu jsou EUC, Penta Hospitals CZ.

Témata konference

  • Ekonomická situace zdravotnických zařízení
  • Řešení stávající situace a výhled do budoucna

Konferenci sledujte na https://www.youtube.com/watch?v=eb-eWSoPt8c&feature=youtu.be

Plán dalších konferencí najdete na www.kola-ekonomiky.cz

Každá online konference je tematicky zaměřený speciál. Diskusní platforma bude probíhat pod webovým odkazem na Euro.cz, který může vzdáleně sledovat každý připojený host a uživatel.

Nová společná diskusní platforma týdeníku Euro bude reagovat na klíčová témata a aktuální situaci na trhu. Projekt online konferencí Jak znovu roztočit kola ekonomiky je prostorem pro komunikaci předních odborníků z důležitých segmentů. Další speciály budou věnovány problematice bankovnictví (4. 6. 2020), cestovního ruchu (18. 6. 2020), gastro (16. 7. 2020), kybernetické bezpečnosti (30. 7. 2020), retailu (13. 8. 2020) a automotive (7. 8. 2020). Témata jsou zacílena na byznysové čtenáře týdeníku Euro a uživatele webu Euro.cz.

Týdeník Euro tak rozšiřuje svoji nabídku konferencí o další formát. Projekty Euro TV Roundtable a Euro TV konference, která probíhá výhradně formou osobních setkání odborníků a hostů, zůstávají zachovány. Všechny záznamy diskusí pak budou ke zhlédnutí na webu Euro.cz.

Ohodnoťte tento článek!