Týdeník Euro spouští online konferenci Pandemie jako hrozba pro tuzemský a celosvětový cestovní ruch

Vydavatelství Mladá fronta a ekonomický týdeník Euro spouští již čtvrtou online konferenci s živým přenosem. Nový cyklus konferencí s názvem Jak znovu roztočit kola ekonomiky pokračuje tématem Pandemie jako hrozba pro tuzemský a celosvětový cestovní ruch. Místem živého vysílání je opět kopule Tančícího domu.

Online konference Pandemie jako hrozba pro tuzemský a celosvětový cestovní ruch se uskuteční 18. června, od 13:00 do 15:00 h. Živý přenos konference bude vysílán na webu Euro.cz, na sociálních sítích Euro.cz, na speciální micrositě www.kola-ekonomiky.cz a na kanále Youtube.com. Diskuse bude také ke zhlédnutí na webu Mediaguru.cz, mediálního partnera konference.

Témata konference

  • Budoucnost cestování
  • Cestovní ruch je na bodu mrazu – kdo a jak pomůže ho rozjet
  • Incoming turismus – jak bude vypadat
  • Kongresová turistika

V diskusi vystoupí

Jarmila Rážová, pověřená hlavní hygienička České republiky

Lenka Žlebková, ředitelka Kongresového centra Praha

Jan Herget, ředitel CzechTourism

David Koppitz, náměstek pro řízení sekce regionálního rozvoje, Ministerstvo pro místní rozvoj

Tomáš Prouza, prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu

Viliam Sivek, předseda Fóra cestovního ruchu ČR, podnikatel a majitel hotelové společnosti Sivek Hotels, poradce ministryně pro MMR pro cestovní ruch

Martin Blažek, spoluzakladatel projektu Hero hotel

Moderátorka: Michala Hergetová

Partneři speciálů

Kongresové centrum v Praze (https://praguecc.cz/), Purum Kraft (www.purumkraft.cz)

Konferenci sledujte na: https://youtu.be/P1tYGpk8khI

Plán dalších konferencí najdete na www.kola-ekonomiky.cz

Každá online konference je tematicky zaměřený speciál. Diskusní platforma bude probíhat pod webovým odkazem na Euro.cz, který může vzdáleně sledovat každý připojený host a uživatel. Nová společná diskusní platforma týdeníku Euro bude reagovat na klíčová témata a aktuální situaci na trhu. Projekt online konferencí Jak znovu roztočit kola ekonomiky je prostorem pro komunikaci předních odborníků z důležitých segmentů. Další speciály budou věnovány problematice gastro (16. 7. 2020), kybernetické bezpečnosti (30. 7. 2020), retailu (13. 8. 2020) a automotive (7. 8. 2020). Témata jsou zacílena na byznysové čtenáře týdeníku Euro a uživatele webu Euro.cz. Týdeník Euro tak rozšiřuje svoji nabídku konferencí o další formát. Projekty Euro TV Roundtable a Euro TV konference, která probíhá výhradně formou osobních setkání odborníků a hostů, zůstávají zachovány. Všechny záznamy diskusí pak budou ke zhlédnutí na webu Euro.cz.

Ohodnoťte tento článek!