Oborové speciály – přehled o profesních aktualitách

Titulní obrázek

Chcete mít aktuální informace ze svého oboru? Přehledně uspořádané na jedné webové stránce? V rubrice Oborové speciály zvolte svou specializaci a sledujte aktuální odborné články. Profesní aktuality můžete zasílat i vy…

Chcete mít aktuální informace ze svého oboru? Přehledně uspořádané na jedné webové stránce? V rubrice Oborové speciály zvolte svou specializaci a sledujte aktuální odborné články.

Redakce Zdraví.Euro.cz zařazuje do jednotlivých podrubrik materiály, které vyšly v Lékařských listech (příloha Zdravotnictví a medicína) nebo v časopise Postgraduální medicína – vždy k danému lékařskému oboru.

Příspívat můžete i vy

Do jednotlivých oborových speciálů však zařazujeme nejen články, které vyšly v Lékařských listech či v Postgraduální medicíně. Najdete zde také materiály, které píše on-line redakce Zdravotnictví a medicína, nebo profesní aktuality z různých regionů v České republice.

Aktuality z oboru přivítáme i od čtenářů Zdraví.Euro.cz. Pokud se například ve vašem zdravotnickém zařízení provádí nová metoda diagnostiky či léčby, dejte o tom vědět i svým kolegům. Zveřejníme také analýzy z odborných kongresů, náměty na nové výzkumné projekty a podobně.

V médiích pro širokou veřejnost není pro detaily těchto profesních novinek prostor. Na webu Zdraví.Euro.cz jsou naopak podrobné analýzy vítány. Autorům kvalitních příspěvků posíláme honorář. Pište na: bezdekova@mf.cz

(ivb), www.Zdravi.Euro.cz

Ohodnoťte tento článek!