Dieta Hollywoodských hvězd

Dieta Hollywoodských hvězd

Dieta Hollywoodských hvězd by neměla být chápána jako dieta taková. Jedná se spíše o detoxikační kúru, která trvá pouhé tři dny.

Parametry

Vhodná pro: muž / žena

Věková kategorie: 20 až 30 / 30 až 45 / 45 až 65 / 65 a více

Zhubnutí za měsíc: 3 kg

Cvičení k dietě: nikdy

Princip diety

Spousta výživových poradců zastává názor, že rozumné hubnutí by mělo být pomalé a hlavně dlouhodobé. Pokud budete držet drastické diety, může se u vás objevit riziko jo-jo efektu po návratu ke klasickému stravování. Někdy se ale drastičtější dietě nevyhnete. Jestliže se cítíte nateklí, zaplnění a bez energie, doporučujeme krátkodobé detoxikační diety, mezi které spadá také dieta Hollywoodských hvězd.

Dieta Hollywoodských hvězd se drží pouhé tři dny a během této krátké doby se váš organismus očistí od přebytečné vody, sníží se nateklost a také dojde k pročištění vašich střev. Z organismu budou odplaveny škodlivé látky, kterými je tělo zatěžováno. Během tří dnů můžete zhubnout až tři kilogramy. Dieta Hollywoodských hvězd by se neměla rozhodně držet déle než tři dny. Jejím hlavním cílem je, aby bylo tělo pročištěno.

Jídelníček diety povoluje pouze omezené množství potravin. Jedná se o jednostranný jídelníček, a tak se do těla nedostávají všechny potřebné látky. Nedoporučuje se tedy dlouhodobé držení této diety, protože by to vašemu tělu rozhodně neprospělo. Dieta není vhodná pro lidi, kteří mají problémy se vstřebáváním cukrů.

Neměli byste zapomínat na pitný režim. Denně vypijte až tři litry tekutin, přičemž dieta Hollywoodských hvězd povoluje čistou vodu, neslazené minerálky, zelený a bylinkový čaj.

Co jíst při dietě?

Dieta Hollywoodských hvězd povoluje ve svém jídelníčku čtyři druhy ovoce, a to konkrétně ananas, banán, hroznové víno a také kiwi. Nic jiného byste během diety jíst neměli.

Ukázkový jídelníček

První den budete jíst během dne ananas. Nakrájejte si 700 gramů ananasu a během dne toto množství postupně konzumujte. Poslední kousek ananasu si dejte asi ve čtyři hodiny odpoledne. Večer si dopřejte jeden větší banán, případně dva menší.

Druhý den budete konzumovat hroznové víno a kiwi. Během celého dne byste měli přijmout cca 200 g hroznového vína a 8 ks kiwi. Důležité je, abyste si jídlo rozložili do celého dne. Poslední sousto si dejte dvě hodiny před spaním.

Třetí den budete jíst během dne 300 g ananasu a 300 g hroznového vína. Jestliže budete mít hlad, můžete ještě jíst 3 ks kiwi.

Praktický tip

Jelikož za tyto tři dny nebudete jíst nic jiného, než ovoce, nedoporučujeme cvičení, protože se můžete cítit oslabení. Tuto dietu chápejte jako detoxikační kúru, nikoliv jako dietu na hubnutí.

Napsat komentář

Vaše emeilová adresa nebude zveřejněna

top