ASPIRIN 500MG obalené tablety 20

ASPIRIN 500MG obalené tablety 20

119 

Katalogové číslo: benu-157677 Kategorie: ,

Popis

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Přípravek se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů. Přípravek je určen pouze pro dospělé a dospívající od 12 let věku (vážící 40 kg a více). Více informací.

Brand

Aspirin

top