Dr.Max Algirin 500 mg 10 tablet

Dr.Max Algirin 500 mg 10 tablet

19 

Katalogové číslo: drmax-50103309 Kategorie:

Popis

Algirin 500 mg tablety ulevují od bolesti, snižují horečku a mají protizánětlivý účinek. Přípravek Algirin 500mg obsahuje kyselinu acetylsalicylovou a je vhodný ke zmírnění mírné až středně silné bolesti jako je bolest hlavy, zubů, svalů a kloubů, menstruační bolest. Přípravek dále snižuje horečku a potlačuje zánět. Tablety Algirin mohou užívat dospělí a dospívající od 16 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 tablety v jedné dávce. V případě potřeby lze tablety užívat 3-4x denně v rozmezí 4-8 hodin, maximálně 8 tablet denně. Neužívejte nalačno. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 3-5 dní. Složení: Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 500 mg v jedné tabletě. Dalšími složkami jsou kukuřičný škrob a prášková celulóza. Upozornění: Tablety užívejte po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nepožívejte alkohol během Více informací.

top