Vakcinal sirup 100 ml

Vakcinal sirup 100 ml

441 

Katalogové číslo: pilulka-69835 Kategorie:

Popis

Přírodní sirup Vakcinal je speciálně vyvinutý doplněk stravy ke každé vakcíně. Vakcinal sirup nabízí citlivou a šetrnou pomoc přírody pro samotný organismus všech jedinců, kteří očkování podstupují. Vakcíny podporuje, organismus zklidňuje a navíc dětem chutná!

Přípravek Vakcinal je vyvinut tak, aby mohl při některých lehčích typech nežádoucích účinků očkování pomoci pacientům a ulevit jim od souvisejících potíží. Jeho koncepce již počítá s tím, že procento lehčích forem nežádoucích účinků může přesahovat oficiální statistiky výrobců vakcín a že jde o dosud málo reflektovanou kapitolu kontroly zdraví pacientů. Vakcinal sirup nenahrazuje lékařskou péči a lidé by vždy měli všechny neobvyklé projevy spojené časově s očkováním hlásit lékaři. 

Přítomný arabinogalaktan zklidňuje organismus a zároveň podporuje účinek vakcíny. Výtažek z kurkumy podporuje trávení a zamezuje tvorbě zánětů. Celkově Vakcinal® napomáhá zdravé funkci nervového i imunitního systému a chrání před stresem. Díky silnému složení přírodních látek a mandarinkové příchuti sirupu tak Vakcinal dětem jakékoliv očkování výrazně usnadňuje. Více informací.

top