Preventan prodává několik druhů doplňků stravy, které pomáhají posílit imunitu. Je možné je užívat celoročně, jejich efekt je ale obzvláště důležitý v zimních měsících, kdy je pro člověka těžší přijímat vitamíny přirozenou cestou (konzumací čerstvého ovoce) a kdy se nemoci číhají všude okolo. Existuje několik druhů výrobků, které se liší svým efektem i užitím. Jaký je pro vás nejlepší a proč?

Obsah stránky:

Výrobky Preventan

Preventan akut

Preventan akut je nouzovým prevenčním řešením ve chvíli, kdy cítíte, že na vás „něco leze“. Výrobek je tvořen jedinečnou směsí biologicky aktivních látek ProteQuine, která obsahuje aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy a vitamín C. Společně rychle posilují imunitu a napomáhají zmírnění únavy a vyčerpání.

Dávkování Preventanu akut

Přípravek má formu cucavých tablet, které mají dvě podoby, s příchutí a bez příchuti. Jsou vhodné pro všechny starší 3 let. Doporučené dávkování je jedna tabletka 2x denně.

Preventan junior

V období nemocí jsou děti obzvláště náchylné. Nachází se totiž ve velkých dětských kolektivech, ve kterých se nemoci velmi rychle přenáší, navíc mají slabší imunitu než dospělí. Proto se doporučuje jejich imunitu dlouhodobě (i celoročně) posilovat.

Preventan junior taktéž obsahuje mix biologicky aktivních látek, vitamín C i rozpustnou vlákninu z čekanky. Rozpustné tablety neobsahují cukr, jsou slazeny přírodním sladidlem ze stévie.

Je vhodný především pro děti mezi 3 a 15 lety. Doporučené dávkování je 1 tableta denně. Ta se nepolyká, naopak ji nechte volně rozplynout v ústech.

Preventan Quattro

Je nejúčinnější při prvních známkách sezónní únavy. Doporučuje se především s neodvratným koncem léta a nástupem chladných měsíců. Navíc napomáhá udržovat normální funkci imunitního systému.

Je doporučen všem starším 3 let. Doporučená dávka je 1 tableta dvakrát denně. Tableta se nechává volně rozpustit v ústech.

Preventan Clasic

Jedná se o doplněk stravy, který je vhodný k celoroční konzumaci s preventivním účinkem. Celoročně pomáhá udržovat imunitní systém, čímž napomáhá zdraví celého organismu. Díky obsahu vitamínu C snižuje míru únavy a vyčerpání.

Je vhodný pro seniory, dospělé a děti od 3 let. Doporučená dávka je 1 tableta denně, tu nechte volně rozplynout v ústech.

Preventan sirup

Je vhodný především pokud děti odmítají Preventan v podobě v ústech rozpustných tablet. Sirup má příjemnou malinovou chuť, která chutná nejen dětem. I přes tekutou podobu je stále vhodný pro děti starší 3 let.

Lék není vhodný pro diabetiky a doporučená dávka je jedna čajová lžička denně.

Preventan akut v těhotenství a při kojení.

Preventan akut není doporučen těhotným ženám v prvním trimestru. Během tohoto období totiž platí pravidlo, že by žena neměla brát žádné léky ani doplňky stravy, které nejsou tomuto období přímo určeny.

Během kojení a od 4. měsíce těhotenství mohou ženy tento výrobek užívat v doporučených dávkách.

Příbalový leták

Všechny léky – Preventan

Preventan Akut

záchranná brzda při chřipce a nachlazení. Preventan Akut účinně působí při prvních příznacích chřipky a nachlazení.

Bylo prokázáno, že působením účinné látky v přípravku Preventan Akut dochází k vysokému nárůstu bílých krevních buněk, odpovědných za obranu těla proti infekcím až o 200% oproti původním hodnotám!

Při onemocnění přípravek zmírňuje jeho průběh a zkracuje dobu běžné léčby. Doporučuje se také při léčbě antibiotiky a v době rekonvalescence. Preventan Akut povzbuzuje organizmus při pocitech “malátnosti” a únavy.

Preventan Akut :

  • má rychlý nástup účinku
  • chrání proti virům, účinný proti bakteriím
  • výrazně pomáhá zkrátit dobu běžné léčby a zmírnit její průběh
  • výrazně a rychle posiluje imunitní systém místně (na sliznicích) i celkově
  • pomáhá při chřipce a nachlazení (zkracuje a zmírňuje průběh léčby)
  • pomohl mnoha pacientům vyhnout se chřipce a nachlazení

Výrobce:

SVUS Pharma, a.s., Hradec Králové, ČR

Složení – účinné látky:

Nukleotidy, aminokyseliny, oligopeptidy. Jedna tableta obsahuje 1mg účinné složky.

Složení – pomocné látky:

ß-cyklodextrin, mikrokrystalická celulóza, kyselina citronová, laktóza, sacharóza, stearan hořečnatý, talek.

Těhotenství a kojení:

Přípravek Preventan Akut mohou užívat ženy po prvních trimestru těhotenství a v době kojení. V období prvního trimestru nedoporučujeme užívat přípravek a přikláníme se k obecnému pravidlu, kdy v této době nejsou doporučeny žádné léky ani doplňky stravy, pokud nejsou určeny speciálně na toto období.

Doporučené dávkování:

2 tablety přípravku Preventan Akut denně, ráno a večer.

Způsob užití:

Doporučené dávkování je 2 tablety přípravku Preventan Akut denně, ráno a večer. Aby došlo k aktivování maximálnímu účinku, doporučujeme Vám minimálně po dobu 15 min. po užití, nezapíjet ani nepřijímat potravu.

Použití:

Preventan Akut účinně působí při prvních příznacích chřipky a nachlazení. Bylo prokázáno, že působením účinné látky v přípravku Preventan Akut dochází k vysokému nárůstu bílých krevních buněk, odpovědných za obranu těla proti infekcím až o 200 % proti původním hodnotám.

Upozornění:

Preventan Akut, jako doplněk stravy, je určen pro děti od 3 let. Preventan Akut nemá nežádoucí účinky a může tak být užíván dlouhodobě. V případě, že se z jakéhokoli důvodu rozhodnete dlouhodobější užívání (více než 3 měsíce) Preventanu Akut přerušit, je vhodné tak učinit postupně.

Vzhledem ke stimulaci obranyschopnosti organizmu se nedoporučuje užívání Preventanu Akut u osob po transplantaci lidských orgánů.

Uchovávání:

Přípravek Preventan Akut uchovávejte v suchu při teplotě od 15 do 25°C a vždy mimo dosah a dohled dětí.

Balení:

30 tablet, hmotnost obsahu: 5,8 g.

Recenze

Hodnocení: 86 %

PREVENTAN: vše, co potřebujete vědět o přípravcích + příbalový leták
3.3 (65%) 20 hlasování

top