Arginmax je lék, který u můžů dlouhodobě zlepšuje erekci a sexuální výkonnost. U žen dlouhodobě zlepšuje prokrvení pohlavních orgánů.

Zobrazení 1–12 z 15 výsledků

ArginMax Forte pro muže

Dlouhodobě zlepšuje erekci! ARGINMAX FORTE pro muže Originální složení! ArginMax® Forte pro muže – doplněk stravy je unikátní přípravek, který dlouhodobě zlepšuje erekci a sexuální výkonnost. (A,B) Originální složení a speciálně upravované účinné látky efektivně působí na tkáně cév a pohlavního orgánu, zejména na jejich prokrvení. (A,B) ArginMax® Forte pro muže je nejprodávanější volně prodejný přípravek v oblasti sexuálního zdraví S DLOUHODOBÝM ÚČINKEM. ArginMax® Forte pro muže obsahuje kombinaci čtyř synergicky působících složek Forte Complex™: ERECTION ACTIVE L-arginin, L-citrulin, extrakt Ginkgo biloba, nikotinamid, tribulus, crocus Zlepšuje prokrvení penisu. Podporuje zkvalitnění a prodloužení erekce (A,B) STIMULANT ACTIVE extrakt Ginkgo biloba, extrakt Schisandra chinensis, tribulus, crocus Stimuluje dýchání, mozkovou, srdeční a cévní činnosta pomáhá zesilovat sexuální vzrušení a touhu. (A,B) PROTECT ACTIVE Lykopen, lutein, vitamin E, kyselina listová, kyanokobalamin, selen, zinek Přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. (C,D) LIBIDO ACTIVE L-arginin, extrakt Schisandra chinensis, vitamin E, tribulus, crocus, selen Zvyšuje libido, zlepšuje kvalitu semene, pomáhá stimulovat spermiogenezi a tvorbu semene. (A,B,C) Zvláštní upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Přípravek není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem. Není určeno pro děti. Doporučené dávkování: 3 tobolky denně, po prvním týdnu užívání 2 tobolky denně. Maximální účinek nastupuje po 2 týdnech pravidelného užívání a přetrvává i dva týdny po vysazení. Jednorázové užití vykazuje zřetelně nižší efekt než pravidelné užívání.

ArginMax Forte pro ženy

Dlouhodobě zlepšuje partnerský život! ARGINMAX FORTE pro ŽENY 45 tob. Dlouhodobě zlepšuje partnerský život! ArginMax® Forte pro ženy – doplněk stravy je unikátní přípravek, který dlouhodobě zlepšuje prokrvení pohlavních orgánů, pomáhá zkvalitňovat tumescenci pochvy a sexuální prožitek. (A,B) Přípravek přispívá k vyšší frekvenci pohlavního styku a tím větší spokojenosti se sexuálním životem. ArginMax® Forte pro ženy obsahuje kombinaci čtyř synergicky působících složek Forte Complex™: SEXUAL ACTIVE (L-arginin, L-citrulin, tribulus, crocus) Pomáhá zlepšovat prokrvení pochvy, zkvalitnit tumescenci pochvy a zintenzivnit sexuální vzrušení. (A,B) STIMULANT ACTIVE (L-citrulin, extrakt Schisandra chinensis, tribulus, crocus) Pomáhá zesilovat vzrušení a dosažení orgasmu. Stimuluje mozkovou, srdeční a cévní činnost. (A,B) PROTECT ACTIVE (Lutein, biotin, vitamin E, kyselina listová, kyanokobalamin, extrakt Vitis vinifera, pyridoxin, selen, zinek) Přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. (C,D) LIBIDO ACTIVE (L-arginin, L-citrulin, extrakt Schisandra chinensis, vitamin E, tribulus, crocus) Pomáhá zvyšovat sexuální touhu a prožitek. (A,B) Zvláštní upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Přípravek není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem. Není určeno pro děti. Doporučené dávkování: 3 tobolky denně, po prvním týdnu užívání 2 tobolky denně. Maximální účinek nastupuje po 2 týdnech pravidelného užívání a přetrvává i dva týdny po vysazení. Jednorázové užití vykazuje zřetelně nižší efekt než pravidelné užívání.

Recenze

Hodnocení: 89 %

top