Canesten se používá k léčbě kožních a slizničních infekcí, způsobené kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi. Léčivou látkou je Clotrimazolum. Dále čtěte: Canesten v těhotenství, Canesten příbalový leták

Canesten v těhotenství

CANESTEN KRÉM

Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. O použití přípravku v těhotenství (zejména v prvních třech měsících) a v období kojení musí rozhodnout lékař. Při kojení se krém nesmí nanášet na bradavky.

CANESTEN GYN COMBI PACK

Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Vaginální tableta: O použití přípravku v těhotenství musí rozhodnout lékař. V prvních třech měsících těhotenství by se neměl přípravek používat. Kojení má být během léčby přerušeno. Zavedení vaginální tablety musí vždy provést lékař. Tabletu je nutno zavést bez použití aplikátoru. Krém: O použití přípravku v těhotenství musí rozhodnout lékař.. V prvních třech měsících těhotenství by se neměl přípravek používat. Kojení má být během léčby přerušeno. Studie k posouzení vlivu přípravku na plodnost nebyly u lidí provedeny.Studie u zvířat přesto nepotvrdily žádný vliv na plodnost.

CANESTEN GYN 3 DNY a CANESTEN GYN 6 DNÍ

Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. O použití přípravku v těhotenství musí rozhodnout lékař. V prvních třech měsících těhotenství by se neměl přípravek používat. Kojení má být během léčby přerušeno. Studie k posouzení vlivu přípravku na plodnost nebyly u lidí provedeny.Studie u zvířat přesto nepotvrdily žádný vliv na plodnost. Při terapii přípravkem Canesten GYN 3 dny a Canesten GYN 6 dní během těhotenství musí aplikaci provádět lékař.

Recenze

Hodnocení: 94 %

top