Nurofen je lék proti bolesti a zánětům. Léčivou látkou je ibuprofen - nesteroidních protizánětlivé léčivum. Dostupné ve formě: Nurofen sirup, Nurofen Stopgrip a čípky. Dále čtěte: NUROFEN pro děti, Nurofen příbalový leták

Zobrazení 1–12 z 42 výsledků

Nurofen StopGrip

Nurofen StopGrip je kombinovaný přípravek. Obsahuje léčivou látku ibuprofen, který snižuje zvýšenou teplotu, působí proti bolestem a zánětu, a pseudoefedrin, který snižuje otok sliznic horních cest dýchacích. Přípravek se užívá ke krátkodobé léčbě příznaků akutních infekčních onemocnění horních cest dýchacích jako je rýma, bolest v krku, bolest hlavy a celého těla, akutní zánět nosohltanu, akutní zánět Eustachovy trubice (pocit zalehlého ucha). Přípravek je určen pro dospělé a mladistvé od 12 let.  

NUROFEN pro děti

NUROFEN 200 MG

Přípravek je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let s hmotností nad 20 kg.

NUROFEN pro děti - dávkování

Děti od 6 do 12 let:
  • s tělesnou hmotností 30 – 39 kg: první dávka 1 tableta; dále podle potřeby 1 tableta každých 6 – 8 hodin; nejvýše 4 tablety denně;
  • s tělesnou hmotností 20 – 29 kg: první dávka 1 tableta; dále podle potřeby 1 tableta každých 6-8 hodin; nejvýše 3 tablety denně.

Nurofen sipur

Nurofen sirup pro děti se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování), dále k tlumení mírných až středně těžkých bolestí, jako jsou bolesti hlavy, bolesti zubů nebo uší, bolesti v krku, bolesti spojené s podvrknutím nebo zhmožděním. Nurofen sirup obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě látek zodpovědných za vznik bolesti a zánětu. Svým působením snižuje horečku, zmírňuje záněty různého původu a tlumí mírné až středně těžké bolesti.

Recenze

Hodnocení: 89 %

top