Panadol je lék tlumící bolest a horečku. Panadol obsahuje paracetamol,nedráždí žaludek, nevyvolává krvácení. Dále čtěte: Panadol ExtraPanadol v těhotenstvíPanadol příbalový leták  

Zobrazení 1–12 z 37 výsledků

Panadol Extra

Panadol obsahuje paracetamol, léčivou látku tlumící bolest a horečku. Panadol nedráždí žaludek, nevyvolává krvácení, mohou jej užít i nemocní se žaludečními a dvanáctníkovými vředy a nemocní, kteří nesnášejí kyselinu acetylsalicylovou. Panadol tablety mají tvar tobolky a jsou potahované. Panadol tablety jsou určeny k úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, neuralgii (bolest pociťovaná v průběhu nervu), revmatických bolestech zejména artróze (degenerativní kloubní onemocnění) a bolestech při menstruaci. Panadol též přináší úlevu od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení jako je bolest v krku, bolest svalů a kloubů a snižuje horečku.

Panadol v těhotenství

Jste-li těhotná nebo kojíte poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem dříve než začnete užívat jakýkoli lék. Těhotné ženy mohou přípravek užívat po poradě s lékařem. Při kojení je možné přípravek užívat 1 den, dále pouze po poradě s lékařem.

Recenze

Hodnocení: 91 %

top