Sinupret a Sinupret Forte jsou nosní léčiva pro léčbu nachlazení, rýmy a zánětu dutin. Rozpouští hlen a uvolňují nosní dutiny. Další informace: Sinupret pro děti, Dávkování, Sinupret příbalový leták.

Zobrazení 1–12 z 13 výsledků

Sinupret pro děti

Sinupret kapky

  • Děti 1-5 let - 3 x 15 kapek
  • Děti 6-11 let - 3 x 25 kapek
  • Mladiství od 12 let a dospělí - 3 x 50

Sinupret tablety

  • Děti 6-11 let - 3 x 1 tableta
  • Mladiství od 12 let a dospělí - 3 x 2 tablety

Sinupret forte tablety

  • Mladiství od 12 let a dospělí - 3 x 1 tableta

Dávkování

Vždy užívejte Sinupret forte přesně podle pokynů uvedených v této příbalové informaci. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Nedoporučí-li Vám Váš lékař jinak, je denní dávkování následující: Dospělým a mladistvým nad 12 let se podává 1 tableta 3x denně. Tablety se polykají vcelku a zapíjejí se malým množstvím vody.
Jak dlouho můžete užívat Sinupret forte? Pro účinek Sinupretu®forte je podstatné jeho pravidelné užívání po dobu 7 – 14 dnů .
Jestliže jste užil více Sinupret forte, než jste měl V případě, že jste užil více Sinupret forte, než jste měl poraďte s lékařem. On je schopný rozhodnout zdali jsou potřebné vykonat nějaká opatření. Níže uvedené nežádoucí účinky se mohou zvýraznit.
Jestliže jste zapomněl užít Sinupret forte Nezdvojujte následující dávku, abyste nahradil(a) vynechanou dávku, ale pokračujte v léčbě Sinupretem forte podle předpisu Vašeho lékaře nebo podle pokynů v této příbalové informaci. Máte-li jakékoli další otázky, týkající se užívání tohoto přípravku, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka.

Recenze

Hodnocení: 98 %

top