Stoptussin tlumí dráždivý kašel a usnadňuje vykašlávání průduškového hlenu. Vhodné je podávat Stoptussin na noc pro klidné usínání. Dále čtěte: Dávkování, Stoptussin pro dětiv těhotenství, Stoptussin příbalový leták.  

Zobrazení 1–12 z 19 výsledků

Stoptussin dávkování

Přípravek Stoptussin tablety se užívá podle hmotnosti pacienta. Dávkování určí lékař. Odstup mezi jednotlivými dávkami má být 4–6 hodin. Bez porady s lékařem neužívejte tento přípravek déle než 7 dnů. Jestliže máte pocit, že účinek přípravku Stoptussin tablety je příliš silný nebo příliš slabý, řekněte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Jestliže jste užil(a) Stoptussinu tablety více, než jste měl(a): Při náhodném požití většího množství přípravku dítětem či dospělým, okamžitě vyhledejte lékaře či lékárníka. Jestliže jste zapomněl(a) užít Stoptussin tablety: Nezdvojujte následující dávku, abyste doplnil(a) vynechanou dávku.

Stoptussin v těhotenství a při kojení

Přípravek se nesmí užívat v prvních třech měsících těhotenství, užívání přípravku v dalším průběhu těhotenství a v období kojení je možné pouze na doporučení lékaře. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék.

Stoptussin pro děti

Přípravek mohou užívat děti od 12 let a dospělí.

Recenze

Hodnocení: 92 %

top