Róbert Rapčan jmenován examinátorem pro FIPP

Medical Director EuroPainClinics(R) MUDr. Róbert Rapčan, FIPP, byl koncem května na mezinárodním kongresu World Institute of Pain (WIP) jmenován do prestižní pozice examinátora pro mezinárodní zkoušky FIPP v oblasti intervenční léčby bolesti.

Lékař je zároveň doposud prvním držitelem certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) v Slovenské a České republice.

World Institute of Pain je mezinárodní organizace, která komplexně zaštiťuje oblast intervenční léčby bolesti. Vyvíjí celosvětově aktivní činnost při předávání nejnovějších poznatků o intervenčních metodách a technikách do klinické praxe a zároveň soustavně udržuje a posiluje povědomí odborné i široké veřejnosti o možnostech této léčby.

Významný úspěch MUDr. Rapčana potvrzuje jeho špičkovou expertizu i absolutní profesionalitu a odbornost, které jsou pro znalostní platformu EuroPainClinics(R) excelentní devizou svědčící o kvalitě námi poskytované léčby, a rovněž jeho inovativní medicínský přístup k léčbě na mezinárodní úrovni. „Podstata i poslání funkce examinátora mezinárodních zkoušek FIPP spočívá v tom, že je schopen naprosto objektivně porovnávat a hodnotit znalosti a dovednosti jiných intervenčních algeziologů. Jako examinátor tak má jedinečnou možnost vidět, jak globálně funguje intervenční algeziologie po celém světě a jak druzí pracují,“ uvádí MUDr. Rapčan.

Celý rozhovor naleznete zde: |http://www.europainclinics.com/mudr-robert-rapcan-fipp-ziskal-prestizni-jmenovani-fipp-examiner-mezinarodni-organizace-world-institute-of-pain/]]

Ohodnoťte tento článek!